Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

ZIMOWE SANATORIUM JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

Nie masz gdzie trzymać roweru zimą, więc Twój rower stoi pod chmurką i rdzewieje. Zimą znajduje się na balkonie, tarasie, ulicy czyli w miejscach wystawionych na ekspozycję warunków atmosferycznych, co nie jest jedynym zmartwieniem: jest też smakowitym kąskiem dla złodziei (kradzieże rowerów są problemem całorocznym, niestety).

Nie lubisz czekać w kolejce na serwis roweru wiosną, więc przyprowadzasz go wcześniej do swojego całorocznego serwisu na Kazimierzowskiej 70, gdzie z odpowiednim wyprzedzeniem i z dbałością o detale uzgadniasz jakie naprawy należy wykonać, aby śmigał zdrowo wraz z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca.

W naszej ofercie znajdują się dwa pakiety sanatoryjne.

Pakiet nr 1 „Bez doktora” = 150 PLN

zimowanie w ogrzewanym i ubezpieczonym pomieszczeniu

+ wstępna diagnoza = podpowiemy i wskażemy czy coś się dzieje z pacjentem

Pakiet nr 2 „Z doktorem i pielęgniarką” = 150 PLN + indywidualna wycena

zimowanie w ogrzewanym i ubezpieczonym pomieszczeniu

pacjent przygotowany na wiosnę = wstępna diagnoza + ustalenie zakresu leczenia

Zimowe sanatorium to najbardziej korzystny moment do wykonania gruntownych operacji, spełnienia szalonych marzeń, wszelkiego rodzaju wymyślania i wydziwiania, słowem: jeśli czaiłeś się z jakimś pomysłem i chcesz przeprowadzić szaloną rewolucję rowerową to jest ten moment!

UWAGA!

+ Ilość miejsc ograniczona.

+ Szczegóły na miejscu.

Witryna stworzona na platformie