Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jak korzystać z mapy?

Ważne uwagi:   

Mapę oznaczyliśmy trzema wskaźnikami. Kaczki oznaczają myjnie samoobsługowe, a ich kolor określa czy są to myjnie całoroczne czy sezonowe. Niebieskie działają przez cały rok, a czerwone są nieczynne zimą (kran zamarza zimą, więc stacje zakręcają jak tylko pojawią się pierwsze przymrozki w październiku lub listopadzie). Trzeci znacznik to my i nasza klinika Ostry Dyżur Rowerowy na Mokotowie :) 

Jeżeli chcesz zapisać mapę musisz być zalogowany/a na swoje konto Google. Jeżeli jesteś już zalogowany/a otwórz mapę w nowym oknie klikając w , dzięki czemu wyświetlisz większy podgląd mapy. Klikając w gwiazdkę zapiszesz mapę i będziesz mógł/mogła wyświetlać ją w swoich Mapach Google. Więcej o tym narzędziu znajdziesz w poradniku Map Googla.

Nie wszystkie stacje BP, Circle K, Statoil posiadają myjnie samoobsługowe, ale nie dotyczy to stacji przez nas zaznaczonych. Pamiętaj, że niektóre z nich działają sezonowo, a w razie wątpliwości polecamy wykonać telefon. 

Jak do tej pory namierzyliśmy ponad trzydzieści myjni samoobsługowych w Warszawie i okolicach! ( : Jeżeli zauważysz, że któreś z tych miejsc już nie funkcjonuje, albo że z pewnych powodów nie udało Ci się umyć swojego roweru daj nam znać! Zrobisz to przez zakładkę Kontakt. Podobnie w wypadku, kiedy widzisz, że gdzieś w okolicy stołecznego funkcjonuje myjnia, której nie ujęliśmy na naszej mapie.

Chcielibyśmy aby ta mapa była jak najbardziej aktualna i dostępna rowerzystom, dlatego zachęcamy do wspólnego jej rozwijania. :)

Udostępnij mapę i podaj dalej!

Witryna stworzona na platformie